www.laznenovaves.cz

Online rezervace
+420 572 437 200

Nepřehlédněte

Kariéra

Staňte se naším kolegou v SRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves.


Lázeňská kosmetika SINOVA

Kosmetické produkty SINOVA jsou určeny k následné péči o citlivou pokožku.


Zimní katalog 2016/2017

Vyberte si zimní lázeňský nebo silvestrovský pobyt. Katalog Vám rádi zašleme zdarma.


Dárkové poukazy do lázní

Překvapte své blízké originálním dárkem v podobě dárkového poukazu do lázní.


ROYAL SPA Family

Věrnostní program pro naše stálé hosty. Získejte výhody a slevy ve všech hotelech a resortech ROYAL SPA.


Kontakt

Sirnaté lázně
Kunovská 664, 687 22 Ostrožská Nová Ves
Telefon: +420 572 437 200
E-mail: info@laznenovaves.cz

Výlety a zábava v Sirnatých lázních a okolí

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves leží v srdci Moravského Slovácka.

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves leží 8 km od okresního města Uherského Hradiště, v samém srdci Moravského Slovácka. Moravský kraj je proslulý bohatým folklórem, vinicemi a četnými vinnými sklepy i historickými památkami.

Naše tipy na výlety

golfové hřištěZpříjemněte si svůj pobyt v Sirnatých lázních a navštivte okolní historické, kulturní o turistické památky. Moravské Slovácko nabízí nepřeberné množství výletů a památek, které stojí za návštěvu. V letních měsících si můžou hosté zpříjemnit svůj pobyt v lázních koupáním v přírodních štěrkopískových jezerech. Příznivci golfu najdou v těsné blízkosti Sirnatých lázní  a nedaleko ostrožských jezer nedávno vybudované golfové hřiště jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče. http://www.gcuh.cz/

 


Ostrožská Nová Ves

Ostrožská Nová VesSirnaté lázně se nacházejí 1,5 km od obce Ostrožská Nová Ves. V Ostrožské Nové Vsi se zachovala řada lidových tradic. Největším svátkem jsou zářijové svatováclavské hody s průvodem krojované mládeže. Obec Ostrožská Nová Ves je proslavená zachovaným lidovým krojem a ručním malováním kraslic.


Slovácké víno a vinařství

Víno a vinařstvíSlovácko je krajem vinic a vína. Téměř u každé obce najdete vinice a vinné sklepy, všude probíhají košty a vinařské slavnosti. O vinařství a vínu se můžete hodně dozvědět v zajímavých muzejních expozicích, ve vinotékách a na naučných a vinařských stezkách, které pokrývají celé Slovácko. Zapomenout nesmíme ani na množství vinařských akcí, slavností vinobraní, koštů, zarážání hory atd., které v regionu po celý rok probíhají.


Cykloturistika

CykloturistikaV posledních letech zažívá Slovácko obrovský rozmach cykloturistiky. Kraj proťalo několik dálkových cyklotras v neposlední řadě Moravská vinná stezka, která propojuje vinařské stezky, představující jednotlivé oblasti pěstování vína na jižní Moravě. Přímo areálem lázní vede jedna z četných cyklostezek Slováckého regionu.


ISO 9001 Svaz léčebných lázní ČR Kosmetika SINOVA Garantováno odborným lázeňským lékařem Logo Korunka Luhačovice 30 000 hostů ročně