www.laznenovaves.cz

Online rezervace
+420 572 437 200

Nepřehlédněte

Kariéra

Staňte se naším kolegou v SRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves.


Lázeňská kosmetika SINOVA

Kosmetické produkty SINOVA jsou určeny k následné péči o citlivou pokožku.


Zimní katalog 2016/2017

Vyberte si zimní lázeňský nebo silvestrovský pobyt. Katalog Vám rádi zašleme zdarma.


Nový katalog pobytů 2017

Již nyní můžete plánovat lázeňskou dovolenou na příští rok. Prohlédněte si náš nový katalog na rok 2017.


Dárkové poukazy do lázní

Překvapte své blízké originálním dárkem v podobě dárkového poukazu do lázní.


ROYAL SPA Family

Věrnostní program pro naše stálé hosty. Získejte výhody a slevy ve všech hotelech a resortech ROYAL SPA.


Kontakt

Sirnaté lázně
Kunovská 664, 687 22 Ostrožská Nová Ves
Telefon: +420 572 437 200
E-mail: info@laznenovaves.cz

Výlety a zábava v Sirnatých lázních a okolí

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves leží v srdci Moravského Slovácka.

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves leží 8 km od okresního města Uherského Hradiště, v samém srdci Moravského Slovácka. Moravský kraj je proslulý bohatým folklórem, vinicemi a četnými vinnými sklepy i historickými památkami.

Naše tipy na výlety

golfové hřištěZpříjemněte si svůj pobyt v Sirnatých lázních a navštivte okolní historické, kulturní o turistické památky. Moravské Slovácko nabízí nepřeberné množství výletů a památek, které stojí za návštěvu. V letních měsících si můžou hosté zpříjemnit svůj pobyt v lázních koupáním v přírodních štěrkopískových jezerech. Příznivci golfu najdou v těsné blízkosti Sirnatých lázní  a nedaleko ostrožských jezer nedávno vybudované golfové hřiště jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče. http://www.gcuh.cz/

 


Ostrožská Nová Ves

Ostrožská Nová VesSirnaté lázně se nacházejí 1,5 km od obce Ostrožská Nová Ves. V Ostrožské Nové Vsi se zachovala řada lidových tradic. Největším svátkem jsou zářijové svatováclavské hody s průvodem krojované mládeže. Obec Ostrožská Nová Ves je proslavená zachovaným lidovým krojem a ručním malováním kraslic.


Slovácké víno a vinařství

Víno a vinařstvíSlovácko je krajem vinic a vína. Téměř u každé obce najdete vinice a vinné sklepy, všude probíhají košty a vinařské slavnosti. O vinařství a vínu se můžete hodně dozvědět v zajímavých muzejních expozicích, ve vinotékách a na naučných a vinařských stezkách, které pokrývají celé Slovácko. Zapomenout nesmíme ani na množství vinařských akcí, slavností vinobraní, koštů, zarážání hory atd., které v regionu po celý rok probíhají.


Cykloturistika

CykloturistikaV posledních letech zažívá Slovácko obrovský rozmach cykloturistiky. Kraj proťalo několik dálkových cyklotras v neposlední řadě Moravská vinná stezka, která propojuje vinařské stezky, představující jednotlivé oblasti pěstování vína na jižní Moravě. Přímo areálem lázní vede jedna z četných cyklostezek Slováckého regionu.


ISO 9001 Svaz léčebných lázní ČR Kosmetika SINOVA Garantováno odborným lázeňským lékařem Logo Korunka Luhačovice 30 000 hostů ročně