www.laznenovaves.cz

Online rezervace
+420 572 437 200

Nepřehlédněte

Kariéra

Chcete spojit Vaši profesní kariéru s naší společností? Staňte se naším kolegou v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves, který je členem řetězce lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA s více jak 20letou tradicí v oboru.


Lázeňská kosmetika SINOVA

Kosmetické produkty SINOVA jsou určeny k náledné péči o citlivou pokožku. Vhodná je zejména pro klienty s kožními nemoci jakou jsou lupénka, ekzém, akné.


Zimní katalog 2016 / 2017

Již nyní můžete plánovat můžete plánovat zimní lázeňskou dovolenou a zvolit lázeňský pobyt v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves. Oslavte Silvestra a příchod Nového roku v Sirnatých lázních a užijte si relaxaci při lázeňských procedurách. Zimní katalog Vám rádi zašleme zdarma.


Tip na dárek

Věnujte zdraví - dárek vhodný pro muže i pro ženy. Překvapte své blízké a objednejte jim dárkový poukaz do lázní.


Lázeňská léčba lupénky

Příroda podarovala Lázně Ostrožská Nová Ves vzácným darem v podobě sirných pramenů.

Sirná voda má prokazatelně pozitivní vliv při léčbě lupénky, atopického ekzému a akné.


Máte bolesti zad a kloubů?

Lázeňská léčba pohybového aparátu v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves má dlouholetou tradici.

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodních sirných praměnů a odbornou rehabilitační lázeňskou péči.


Recenze lázní

Napište nám Vaše zážitky a dojmy z dovolené v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves. A přečtěte si recenze hostů, kteří Sirnaté lázně již navštívili.


Kontakt

Sirnaté lázně
Kunovská 664, 687 22 Ostrožská Nová Ves
Telefon: +420 572 437 200
E-mail: info@laznenovaves.cz

Lázeňská kosmetika SINOVA z přírodních sirných pramenů

V Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves jsme využili dlouholetých zkušeností v léčbě kožních nemocí a blahodárných účinků místních sirných pramenů pro kosmetické produkty řady SINOVA se sírou k následné péči o citlivou pokožku.

Kosmetika SINOVA obsahuje

  • Nejvýznamnější složkou produktů kosmetiky SINOVA je sirná voda z přírodních léčivých pramenů lázní Ostrožská Nová Ves.

Kosmetika SINOVA léčí

  • Kosmetické produkty SINOVA jsou určeny pro následnou péči o citlivou pokožku  a to zejména atopickým ekzémem, akné a lupénkou.

Produkty kosmetiky SINOVAProdukty lázeňské kosmetiky SINOVA

  • Šampón regenerační
  • Pleťový krém
  • Gel na akné

TIP NA DÁREK

  • Přírodní mýdla a koupelové soli

Potěšte své blízké originálním dárkovým balením této kvalitní kosmetiky a darujte jim ručně vyráběná přírodní mýdla nebo koupelové soli pro ženy i muže.

  • Dárkový šek v nominální hodnotě

Dárkový šek v nominální hodnotě můžete uplatnit na kosmetiku, ale také ubytování, vynikající večeři, relaxační proceduru, pobyt v lázních a hotelech ROYAL SPA.

E-shop ROYAL SPA

Kosmetické produkty SINOVA a dárkové šeky si můžete objednat v našem e-shopu ROYAL SPA, kde naleznete také nabídku produktů kosmeticky THERMELOVE z přírodních termálních pramenů lázní Velké Losiny.

ISO 9001 Svaz léčebných lázní ČR Kosmetika SINOVA Garantováno odborným lázeňským lékařem Logo Korunka Luhačovice 30 000 hostů ročně