Archiv článků

29. 7. 2017 - valesova

Novoveský Silvestr

Během horkých letních dnů jen málokdo myslí na studené zimní měsíce, ale my v Sirnatých lázních už  jsme připraveni s nabídkou Silvestrovského pobytu.


29. 7. 2017

Včera, tj. v pátek 28 července se otevřely pomyslné brány 43. Letní filmové školy v Uherském Hradišti. Jako každý rok slibuje návštěvníkům zajímavé filmové projekce, ale i interaktivní doprovodný a odborný program


30. 6. 2017

Psoriatikům svědčí pobyt u moře

Pokud Vás trápí lupénka, využijte období léta k regeneraci kůže. Poradíme Vám, jak a na co si dávat pozor. 


26. 6. 2017

Milovníci kol si užijí pestré cyklostezky po okolí

Plánujete prožít část léta v našich lázních? A nebo si chcete udělat prodloužený výlet za zdravím a relaxací? Kromě pobytu u nás si můžete užít i zajímavé výlety po okolí Ostrožské Nové Vsi. 


1. 8. 2017 - valesova

Přijeďte strávit kulturní odpoledne nebo taneční večer do Lázeňské kavárny do Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves. Nejen lázeňským hostům Sirnatých lázní jsou určeny kulturní programy a vystoupení  v Lázeňské kavárně a...


16. 6. 2017

Včelí produkty budete moci ochutnávat i kupovat

Med je nejznámější a nejdůležitější včelí produkt. A mnoho z nás si bez něj nedokáže představit existovat. Podlehněte jeho kouzlu na Včelařském dni!


31. 5. 2017

Ani aktivní senioři se u nás nudit nebudou

Využijte blížícího se léta a přijeďte do krásného prostředí Sirnatých Lázní Ostrožská Nová Ves načerpat sílu, energii a posílit své zdraví. 


28. 5. 2017

Lázeňské zpívání  2017

V sobotu 21. května  na Lázeňské kolonádě Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves proběhlo Lázeňské zpívání a s ním zahájení letní lázeňské sezóny, které se i letos opravdu vydařilo. Počasí sice nebylo nejskvělejší, ale hlavně,...


28. 5. 2017

V rámci Vašeho pobytu si užijte i tenis v našem lázeňském parku

Ke zdravému životnímu stylu bezpochyby patří i sportování. Vězte, že v našem lázeňském parku Váš čeká mnoho sportovního vyžití!


29. 4. 2017

Plavební komory se již letos otevřely návštěvníkům

Třináct plavebních komor na Baťově kanálu zahájily letos již svůj provoz. Vodní cesta láká v letošním roce na lepší infrastrukturu i na nové lodě.