Archiv článků

6. 10. 2017 - valesova

Přijeďte strávit kulturní odpoledne nebo taneční večer do Lázeňské kavárny do Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves. Nejen lázeňským hostům Sirnatých lázní jsou určeny kulturní programy a vystoupení  v Lázeňské kavárně .


4. 10. 2017 - valesova

"Transparent" v restauraci Sirnatých lázní

Velmi milé překvapení čekalo dnes na všechny zaměstnance i klienty Sirnatých lázní v lázeňské restauraci. Jeden ze stálých hostů , kteří k nám pravidelně a opakovaně  přijíždějí na léčebný pobyt, vyjádřil velice netradičně...


27. 9. 2017 - valesova

Rádi oznamujeme všem našim klientům a příznivcům, že v pondělí 2.10.2017 zahajujeme prodej samopláteckých pobytů a rezervací na komplexní a příspěvkovou léčbu na rok 2018.


18. 9. 2017 - placha

Podzim v Ostrožské Nové Vsi

Léto je za námi a přichází barevný podzim, který doprovází klesající teploty a zvýšená vlhkost vzduchu. Začínáme se tepleji oblékat, ale často zapomínáme na naši pleť, které nedělá dobře, pokud musí reagovat na časté střídání...


4. 9. 2017

Kosmetika SINOVA z lázní Ostrožská Nová Ves

Naše lázeňská společnost ROYAL SPA již 20 let pečuje o zdraví svých lázeňských hostů. Rozhodli jsme se v péči o Vás, naše klienty, pokročit a vyrábíme pro Vás vlastní lázeňskou kosmetiku SINOVA.


27. 8. 2017

Rozkvetlý lázeňský park je romantickým místem pro váš svatební den

Každá nevěsta si přeje, aby byl svatební den tím nezapomenutelným zážitkem. Pokud hledáte romantické místo pro Vaše "ANO", vezměte se v našem rozkvetlém lázeňském parku Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves. 


29. 7. 2017 - valesova

Novoveský Silvestr

Během horkých letních dnů jen málokdo myslí na studené zimní měsíce, ale my v Sirnatých lázních už  jsme připraveni s nabídkou Silvestrovského pobytu.


31. 5. 2017

Ani aktivní senioři se u nás nudit nebudou

Využijte blížícího se léta a přijeďte do krásného prostředí Sirnatých Lázní Ostrožská Nová Ves načerpat sílu, energii a posílit své zdraví. 


28. 5. 2017

Lázeňské zpívání  2017

V sobotu 21. května  na Lázeňské kolonádě Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves proběhlo Lázeňské zpívání a s ním zahájení letní lázeňské sezóny, které se i letos opravdu vydařilo. Počasí sice nebylo nejskvělejší, ale hlavně,...


28. 5. 2017

V rámci Vašeho pobytu si užijte i tenis v našem lázeňském parku

Ke zdravému životnímu stylu bezpochyby patří i sportování. Vězte, že v našem lázeňském parku Váš čeká mnoho sportovního vyžití!