Estetická dermatologie

Nechejte omladit svůj vzhled péčí odborného dermatologa SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves. Jistě uvítáte odbornu konzultaci hlavní deramatoložky SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves MUDr. Kateřiny Macháčkové.

Restylane - novinka

pro Vaši přirozenou krásu

Produkty Restylane pomáhají ke svěžímu a mladšímu vzhledu lidem s jakýmkoli typem pleti. Výplně Restylane jsou uzpůsobeny nejrůznějším oblastem obličeje (brada, líce, rty, nos, čelo, oči). Při konzultaci Vám lékař vybere správnou kombinaci výplní. Všechny jsou dostupné také s lidokainem, lokálním anestetikem, které je v produktech obsaženo pro zpříjemnění tohoto ošetření. Produkty řady Restylane jsou vysoce kvalitní a poskytují dlouhotrvající účinky. Toho je dosaženo kyselinou hyaluronovou stabilizovanou unikátní technologií NASHA. Více informací na webových stránkách Restylane.

Cena od 6 500 Kč

dle rozsahu zákroku


Surgiderm

objevte svou krásu

Odhalte svou přirozenou krásu vyhlazením vrásek, vymodelováním rtů a zvýrazněním rysů tváře. Kyselina hyaluronová obsažená v produktech SURGIDERM má následující výhody -  není živočišného původu, její aplikace nevyžaduje provedení kožních testů (pokud lékař nestanoví jinak), je plně vstřebatelná, její molekuly jsou přijímány jako látky tělu vlastní, estetické výsledky její aplikace jsou okamžité a vypadají zcela přirozeně. Průměrná trvanlivost výplní dosahuje 9-ti až 12-ti měsíců.

Cena od 4 500 Kč

dle rozsahu zákroku


Peercing - lázeňská novinka

dermarollerová mezoterapie

Ošetření si můžete nově zakoupit po konzultaci s lázeňským dermatologem k Vašemu lázeňskému pobytu. Peercing-dermarollerová mezoterapie patří svým účinkem na hranici kosmetického ošetření a lékařské injekční mezoterapie. Proti kterým estetickým defektům působí mezoterapie? Pokles turgoru a vitality pokožky, ochablé kontury pokožky,snížená hydratace pleti, drobné a střední vrásky, jizvy včetně hypotrofických (vkleslých), pigmentace atd.

Cena od 1 850 Kč

dle rozsahu zákroku


Chemický peeling

nedokonalosti pleti mizí

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se požívá k projasnění, pročištění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek a k redukci rozšířených pórů, k regeneraci pokožky poškozené sluncem.  Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky a jako součást léčby akné obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti poškozené sluncem.

Cena od 600 do 800 Kč

dle typu peelingu


Injekční metoda Conjonctyl

krásnější za 10 minut

Metodu Conjonctyl jako jedinou v České republice exkluzivně nabízí pražská Klinika GHC a SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves. Conjonctyl - speciální roztok s organickým křemíkem, který je obsažen v mezibuněčné hmotě kůže a v podkoží, aplikuje se injekčně tzv. nappage metodou do vrchních vrstev kůže. Výsledek je vyditelný ihned, kůže bude napnutá a zářivější. Další výhodou metody Conjonctyl je, že se s její pomocí mohou omlazovat i ruce nebo dekolt. Metoda je také vhodná pro jemnou a citlivou pleť.

Cena od 980 Kč