Kosmetika SINOVA pro zdravou pleť

4. 9. 2017 -

Naše lázeňská společnost ROYAL SPA již 20 let pečuje o zdraví svých lázeňských hostů. Rozhodli jsme se v péči o Vás, naše klienty, pokročit a vyrábíme pro Vás vlastní lázeňskou kosmetiku SINOVA.

Kosmetika SINOVA z lázní Ostrožská Nová Ves
Kosmetika SINOVA z lázní Ostrožská Nová Ves

Mnohaletá tradice úspěšné lázeňské léčby v SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves je spojená s nálezem unikátního přírodního léčivého pramene, kterým je sirná, přírodní minerální voda. Ta má velmi příznivé léčivé účinky na chronická kožní onemocnění jako lupénka, atopický ekzém, chronické ekzémy, akné a některá další tzv. chronická kožní onemocnění. Proto jsme v péči o Vás a Vaše zdraví pokročili a vyrábíme z přírodního léčivého sirného pramene vlastní kosmetiku značky SINOVA.

KOSMETIKA SINOVA

Kosmetické produkty značky SINOVA jsou vyráběny ze sirného pramene lázní Ostrožská Nová Ves a jsou určeny zejména k následné péči o citlivou pokožku. Produkty jsou vhodné především pro osoby, které trpí kožními onemocněními, jako jsou lupénka, atopický ekzém nebo akné. Z produktové řady SINOVA Vám nabízíme:

JEMNÝ KRÉM SE SÍROU - PRO PÉČI O KŮŽI S LUPÉNKOU A EKZÉMY

 • Vzhledem ke speciální kombinaci přírodních látek je vhodný k následné hygienické péči o pokožku u osob se sklonem k lupénce, atopickém ekzému a lupovitosti.
 • Používá se běžným způsobem podle potřeby i několikrát denně. Lze použít na tělo i obličej.

TYMIÁNOVÝ GEL NA AKNÉ

 • Pozitivně působí na pokožku postiženou akné a upravuje sekreci mazu. Přírodní tymiánové silice a jemný gel zároveň pleť hydratují, takže nezůstává suchá a podrážděná.
 • Vhodný na obličej, dekolt i celé tělo. Nanáší se v tenké vrstvě, dle aktuální potřeby i vícekrát denně.

REGENERAČNÍ SIRNÝ ŠAMPON

 • Obsahuje speciální kombinaci přírodních látek - minerální vodu ze sirnatého pramene, osvědčený aktivní komplex bylin, bílé jmelí a zinek.
 • Je určen zejména pro citlivou pokožku hlavy se sklonem k ekzému a lupénce. Přípravek lze použít i jako tělový šampón.

BYLINNÝ OLEOGEL ARTROSIN

 • Masážní přípravek určený k domácímu použití na promazání a promasírování těla. Je vhodný k péči o pokožku v oblasti namožených svalů, kloubů a křečových žil.
 • Nanáší se v tenké vrstvě, dle aktuální potřeby i vícekrát denně. Je vhodný k masáži po tělesné námaze a sportovních výkonech.

PROHŘÍVACÍ OLEOGEL CELULISIN

 • Doporučuje se k péči o kůži s celulitidou. Synergihttps://www.lovespa.cz/thermelove/cký účinek více rostlinných složek má očišťující, prohřívací a posilující účinek.
 • Prohřátím svalů dojde k jejich uvolnění a následné úlevě. Možno použít před cvičením nebo následně po námaze k příjemné relaxaci.

MÝDLO SE SÍROU A GERÁNIOVÝM OLEJEM

 • Obsahuje vodu ze sirnatého pramene vyvěrajícího v našich lázních. Lze používa na tělo i obličej.
 • Sirnatá voda obsažená v mýdle má výrazný antibakteriální účinek a příznivě působí na projevy akné, ezkémů a lupénky.

Veškeré produkty značky SINOVA zakoupíte na recepci našich hotelů a rosertů ROYAL SPA a v eshopu  s lázeňskou kosmetikou.

KOSMETIKA THERMELOVE

Přípravky se sírou i bez si můžete vybrat i z druhé exkluzivní kosmetické řady THERMELOVE, která je vyráběna z termálního pramene lázní Velké Losiny. Kosmetika je určena jak k běžné denní péči o zdravou pokožku, tak i o pokožku problematickou se sklonem k akné, atopickému ekzému a lupénce. Složení přípravků bylo navrženo tak, aby jednotlivé složky měly po smíchání synergický efekt a jejich vzájemným propojením vznikl harmonický produkt. Přidané přírodní esence, silice a oleje jsou důležité pro hojení, uklidnění, relaxaci a uvolnění těla ze stresu. Výrobky jsou dermatologicky testované a bez parabenů.

Produkty značky THERMELOVE si můžete zakoupit také na recepcích našich hotelů a resortů ROYAL SPA a v e-shopu www.lovespa.cz