Společně s Vámi jsme pomohli jižní Moravě

26. 8. 2021 -

Díky Vám, hostům lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA a návštěvníkům termálního parku TERMÁLY LOSINY, jsme mohli pomoc obětem tornáda na jižní Moravě. Společně jsme darovali téměř 150 000 Kč prostřednictvím neziskové organizace KORUNKA POMÁHÁ.

Charitativní akce na pomoc jižní Moravě v termálním parku TERMÁLY LOSINY
Charitativní akce na pomoc jižní Moravě v termálním parku TERMÁLY LOSINY

HOSTÉ LÁZEŇSKÝCH HOTELŮ PŘISPĚLI ČÁSTKOU 95 400 Kč

V den katastrofy 24. 6. 2021 přispěli částkou 100 Kč ubytovaní hosté v lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA - Mariánské Lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves a Velké Losiny. Finanční dar v celkové výši 95 400 Kč byl předán obcím Lužice, Mikulčice a Pánov opět prostřednictvím neziskové organizace KORUNKA POMÁHÁ.

Nezisková organizace KORUNKA LUHAČOVICE, z.s. první humanitární pomoc odvezla na jižní Moravu hned po samotné události. „Kromě materiální pomoci jsme přímo v obci Lužice, Mikulčice a v Pánově pomohli konkrétním lidem a rodinám, kterým jsme věnovali peníze na obnovu jejich domů a vybavení domácností. Finanční dar jsme věnovali také samotné obci Lužice, která dál peníze využije pro obnovu obecního majetku nebo přerozdělí konkrétním lidem. Tato pomoc ale jistě není konečná, obnova zasažených míst totiž potrvá ještě několik měsíců a možná i let," řekla ředitelka KORUNKY Veronika Záhorská.

NÁVŠTĚVNÍCI TERMÁLŮ LOSINY PŘISPĚLI ČÁSTKOU 54 250 Kč

24. 8. 2021 uplynuly již dva měsíce od katastrofy, která postihla jižní Moravu. V tento den se konala v termálním parku TERMÁLY LOSINY charitativní akce na pomoc obětem tornáda. Z každé zakoupené vstupenky bylo věnováho 50 Kč. Celkovou částku 54 250 Kč předal manažer lázeňského resortu TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny David Křepský do rukou ředitelky neziskové organizace KORUNKA POMÁHÁ Veroniky Záhorské a patronky neziskové organizace KORUNKA LOSINY hraběnky Karly Mornstein-Zierotin.

Děkujeme všem hostům a návštěvníkům za Vaši pomoc, tým lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA.