Archiv článků

27. 10. 2020

Recepce v SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves

Vážení klienti, dle nařízení vlády poskytujeme od 28. 10. 2020 lázeňskou léčebně rehabilitační péči, která je alespoň částečně hrazena z veřejného zdravotního pojištění.


1. 10. 2020

Titulní strana celoročního katalogu ROYAL SPA 2021

Vážení příznivci lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA, připravili jsme katalog nejžádanějších celoročních pobytů a spustili možnost online rezervace na rok 2021. Katalog si můžete prohlédnout z pohodlí Vašeho domova.


22. 9. 2020

Sirná koupel

Naši hosté mohou využít veškeré služby i v této epidemiologicky náročné době. V lázních dodržujeme veškerá hygienická opatření. Pobytem v SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves posílíte svou imunitu a načerpáte novou energii...


9. 9. 2020

Zaměstnanci recepce v SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves

Rezervujte si svůj termín pobytu na rok 2021 včas. Od 5. 10. přijímáme rezervace termínů na komplexní nebo příspěvkovou lázeňskou léčbu hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou.


31. 8. 2020

Nenahraditelné přírodní sirné koupele v léčbě lupénky

MUDr. Macháčková, hlavní dermatoložka SIRNATÝCH LÁZNÍ Ostrožská Nová ves hovoří o lupénce a možnostech její úspěšné léčby.


1. 6. 2020

Ředitelka charitativní organizace Korunka pomáhá Veronika Záhorská se svými kolegy

SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves jako člen skupiny ROYAL SPA již více než 15 let podporují neziskovou organizaci KORUNKA POMÁHÁ a její charitativní projekty. Jsme dlouholetým hlavním partnerem a KORUNCE každoročně pomáháme jak...


15. 5. 2020

Členské karty ROYAL SPA FAMILY

Prevence a pravidelná péče o zdraví vede k jeho udržení či zlepšení. Proto pečujte pravidelně o své zdraví v našem Lázeňském hotelu ROYAL Mariánské Lázně za zvýhodněné ceny a využijte zajímavé bonusy.


9. 3. 2020

Vyšetření lázeňským lékařem

V našich lázních poskytujeme komplexní léčebný program zaměřený na upevnění a zlepšení celkové kondice klienta. V čem spočívá léčba roztroušené sklerózy v lázních jsme se zeptali vedoucího lékaře MUDr. Leoše Sochora.


9. 10. 2019

Titulní strana katalogu ROYAL SPA na rok 2020

Vážení příznivci našich SIRNATÝCH LÁZNÍ Ostrožská Nová Ves. Velmi si vážíme Vaší přízně a jsme rádi za to, že se k nám do lázní rádi vracíte. Pro Vás, kteří našelázně znají, ale i pro ty, kteří naše pobyty ještě...


30. 9. 2019

Využijte platbu kartou on-line

Vážení přátelé, jedním z našich hlavních cílů je poskytované služby vám, našim zákazníkům, neustále zlepšovat a modernizovat. Přinášíme vám proto NOVINKU v podobě platby kartou při rezervaci vašeho pobytu on-line. Spustili...