Lázeňské léčebné pobyty

Lázeňské léčebné pobyty a pobyty pro seniory v lázních poskytují vysoce odbornou komplexní lázeňskou léčbu s využitím blahodárných účinků minerálních sirných pramenů a prvotřídní rehabilitaci.

Nabízíme lázeňské pobyty zaměřené na léčbu nemocí - pohybového aparátu, kožní (zejména lupénka), neurologické, oběhové a onkologické v remisi - popis nemocí.

Lázeňské pobyty a pobyty pro seniory jsou vedeny pod dohledem lázeňského lékaře, kožního specialisty a profesionálního zdravotnického personálu.

Pro lepší léčebný efekt doporučujeme lázeňské pobyty min. na 14 dní.

Lázeňský voucher na 2 000 KČ

  • Od 1. 1. do 27. 2. 2022 můžete čerpat lázeňský voucher ve výši 2 000 Kč na všechny níže uvedené lázeňské léčebné pobyty.
  • Stačí vygenerovat lázeňský voucher na turistickém portále kudyznudy.cz, který přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Voucher si můžete vytisknout nebo mít v mobilním telefonu.
  • Pro rezervaci pobytu doporučujeme využít náš on-line rezervační systém, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny pobytů.
  • Nezapomeňte při rezervaci pobytu do poznámky uvést kód lázeňského voucheru. Voucher je možné uplatnit před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.

CENOVÝ HIT

Nabídka je platná pro všechny pobyty.

  • 14 dnů za cenu 13 dnů
  • 21 dnů za cenu 19 dnů
  • 28 dnů za cenu 25 dnů

Lázeňské léčebné pobyty

Lázeňský voucher na 2 000 Kč není zahrnutý do ceny pobytů. Sleva bude odečtena po přijetí rezervace s uvedeným kódem lázeňského voucheru.

Slevy se nesčítají. Lázeňský voucher nebo cenový hit nebo slevu vyplývající z členství ve věrnostním programu můžete využít samostatně.

Pobyt pro seniory

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 7 lázeňských procedur, vstup do bazénu a Whirlpool.

Týdenní lázeňský pobyt pro seniory na posílení zdraví a vitality. Dopřejte si láznění v příjemném prostředí lázní Ostrožská Nová Ves, procházky rozsáhlým parkem a kulturní vyžití v lázeňské kavárně.

od 12 040 Kč / 7 nocí / os.

Lázně na zkoušku

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 9 lázeňských procedur, vstup do bazénu a Whirlpool.

Týdenní lázeňský pobyt s ochutnávkou procedur nejen pro lázeňské nováčky. Skladbu procedur sestaví lékař na základě zdravotního stavu klienta. Pečujte o své zdraví v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves.

od 12 740 Kč / 7 nocí / os.

Regenerace zad a kloubů

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 16 lázeňských procedur, volný vstup do bazénu a Whirlpool.

Komplexní léčebný lázeňský pobyt, který Vám uleví od bolestí zad a kloubů. Vyzkoušejte profesionální rehabilitaci v Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves.

od 14 840 Kč / 7 nocí / os.

Komplexní kúra

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, 18 lázeňských procedur, vstup do bazénu a Whirlpool.

Lázeňský léčebný pobyt s komplexním léčebným programem pod dohledem odborného zdravotního personálu Sirnatých lázních Ostrožská Nová Ves.

od 15 190 Kč / 7 nocí / os.

Léčba lupenky

SIRNATÉ LÁZNĚ O. Nová Ves

Ubytování na 7 nocí, plná penze, lékařské vyšetření, konzutace s dermatologem, 20 lázeňských procedur, vstup do bazénu a Whirlpool.

Lázeňský pobyt zaměřený na léčbu lupénky. Vyzkoušejte blahodárné účinky místních přírodních pramenů a mnohaleté zkušenosti v lázeňské léčbě lupénky. Doporučujeme pobyt na 14 dnů pro lepší léčebný efekt.

od 15 540 Kč / 7 nocí / os.

Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám vybrat vhodný lázeňský pobyt v SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves.

Získejte odbornou konzultaci zdarma v oboru lázeňství.

PORADNA LÉKAŘE